Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Nowego Na Forum?
Andersenn
post 28.10.2007 - 22:06
Post #1

BÓG ZAZDROSNY
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 836
Dołączył: 25.08.2007
Nr użytkownika: 1883




W związku z nowymi propozycjami które pojawiły sie na moim poprzednim temacie "co wam sie podoba, a co nie" zakładam temat.
Dawajcie propozycje na to co dodalibyście, jakie działy lub tez co zmienilibyście na forum.
Niech najmocniejsze i najlepsze propozycje zostaną ( wybierzemy je wspólnie) i przedstawimy je moderatowi aby je dodał.

Ja podtrzymuje propozycje STARRA :
"Fajnie by bylo gdyby powstal tez dzial o filozofii, swiatopogladzie itp chcialbym poznac wasze poglady na niektore sprawy a takie tematy szybko giną wsrod innych(jest pare takich na hyde) i beda ginely posrod innych. Co wy na to? Taki maly dzial, odskocznia na powazniejsze, trudniejsze tematy"-Starr

Czekam na Wasze propozycje
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
pieczywo
post 29.10.2007 - 11:41
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...t=0&start=0
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic