|
Dowcipów nigdy za wiele... Dzisiaj proponuje cos o tradycjach religijnych:
KRÓTKI PRZEWODNIK PORÓWNAWCZY PO RELIGII I FILOZOFII Traktowany z "lekkim" przymróżeniem oka
Taoizm: Zdarza się wdepnąć w gówno Konfucjonizm: Konfucjusz powiada: "zdarza się wdepnąć w gówno". Islam: Jeśli wdepnie się w gówno to jest to wola Allacha Buddyzm: Jeśli wdepnie się w gówno, to nie jest to gówno. Katolicyzm: Wdeptujesz w gówno, bo jesteś grzeszny. Kalwinizm: Wdeptujesz w gówno, bo się opieprzasz. Judaizm: Dlaczego w to gówno wdeptujemy właśnie my ? Luteranizm: Jeśli wdeptujesz w gówno, uwierz, a nie wdepniesz więcej. Prezbiterianizm: Jeśli ktoś ma wdepnąć w gówno, to niech to nie będę ja. Zen: Czym jest gówno ? Jezuityzm: Jeśli wdepniesz w gówno i nikt tego nie poczuje, to czy ono naprawdę śmierdzi ? Christian Science: Jeśli wdepniesz w gówno, nie przejmuj się - to samo przejdzie. Hedonizm: Jeśli wdepniesz w gówno - raduj się. Adwentyści Dnia Siódmego: Jedynie w soboty nie wdeptuje się w gówno. Hare Krishna: Równo w gówno. Rama, rama, om, om... Rastafarianizm: Sztachnijmy się tym gównem. Hinduizm: Wdeptywało się już w to gówno. Mormonizm: Wdeptywało się już w to gówno i wdeptywać się będzie. Ateizm: Nie ma w co wdepnąć. Agnostycyzm: Może jest w co wdepnąć, a może nie. Stoicyzm: No i wdeptuje się w gówno. Co z tego? Nie rusza mnie to. Świadkowie Jehowy: Wpuść nas, a powiemy Ci, dlaczego wdeptuje się w gówno.
jak macie cos z tej samej pólki to dawajcie...
|