Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Cala Prawda,tylko Prawda...gówno Prawda!, Humor religijny...
Aloha
post 26.10.2007 - 00:52
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 299
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: london
Nr użytkownika: 2007




Dowcipów nigdy za wiele...
Dzisiaj proponuje cos o tradycjach religijnych:

KRÓTKI PRZEWODNIK PORÓWNAWCZY PO RELIGII I FILOZOFII
Traktowany z "lekkim" przymróżeniem oka

Taoizm: Zdarza się wdepnąć w gówno
Konfucjonizm: Konfucjusz powiada: "zdarza się wdepnąć w gówno".
Islam: Jeśli wdepnie się w gówno to jest to wola Allacha
Buddyzm: Jeśli wdepnie się w gówno, to nie jest to gówno.
Katolicyzm: Wdeptujesz w gówno, bo jesteś grzeszny.
Kalwinizm: Wdeptujesz w gówno, bo się opieprzasz.
Judaizm: Dlaczego w to gówno wdeptujemy właśnie my ?
Luteranizm: Jeśli wdeptujesz w gówno, uwierz, a nie wdepniesz więcej.
Prezbiterianizm: Jeśli ktoś ma wdepnąć w gówno, to niech to nie będę ja.
Zen: Czym jest gówno ?
Jezuityzm: Jeśli wdepniesz w gówno i nikt tego nie poczuje, to czy ono naprawdę śmierdzi ?
Christian Science: Jeśli wdepniesz w gówno, nie przejmuj się - to samo
przejdzie.
Hedonizm: Jeśli wdepniesz w gówno - raduj się.
Adwentyści Dnia Siódmego: Jedynie w soboty nie wdeptuje się w gówno.
Hare Krishna: Równo w gówno. Rama, rama, om, om...
Rastafarianizm: Sztachnijmy się tym gównem.
Hinduizm: Wdeptywało się już w to gówno.
Mormonizm: Wdeptywało się już w to gówno i wdeptywać się będzie.
Ateizm: Nie ma w co wdepnąć.
Agnostycyzm: Może jest w co wdepnąć, a może nie.
Stoicyzm: No i wdeptuje się w gówno. Co z tego? Nie rusza mnie to.
Świadkowie Jehowy: Wpuść nas, a powiemy Ci, dlaczego wdeptuje się w gówno.

jak macie cos z tej samej pólki to dawajcie...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Raziel
post 29.10.2007 - 22:25
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
*******
Postów: 163
Dołączył: 13.10.2006
Skąd: 50°06'59.0"N 18°59'09.9"E TYCHY
Nr użytkownika: 154




Pan Bóg postanowił zesłac Jezusa na Ziemię.
Jezus zstąpił więc na ziemie, spaceruje sobie po parku i zauważa grupkę hipisów siedziacych na ziemi i palacych blanty.
Zaciekawiony tym co robią podszedł do nich i zapytał:
- Witajcie bracia, powiedzcie mi co robicie, co to jest to białe coś co trzymacie w ustach?
- To jest blant bracie, palimy sobie blanciki. Zapal z nami!
Jezus po chwili namysłu przystał na propozycję. Wziął, spalił blanta jednego, dugiego, trzeciego, lecz nic na niego to nie podziałało.
Po chwili jeden z hipisów pyta się go:
- No i jak bracie, łapiesz fazę?
- Proszę?
- No, co czujesz? Jak odbierasz świat, kim jesteś?
- Ja...jestem Jezus Chrystus, Syn Boży.
- O STARY...I OTO CHODZI !

***

Żydzi mają ukamienować Magdalenę. Nagle wychodzi przed nich Jezus i mówi:
- Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.
Nagle leci kamień i TRACH... w Magdalene!
Jezus odwraca sie i mówi:
- Matko, jak ty mnie czasami denerwujesz...

***

Młody ksiądz spowiada po raz pierwszy. Przychodzi dziewczyna i wyznaje grzech:
- Proszę księdza ciagnęłam druta.
Ksiądz zaaferowany, nie wie co powiedzieć i biegnie do ministrantów i pyta:
- Co proboszcz daje za ciągniecie druta?
- Po Snickersie...

***

Na budowie slychać okrzyk:
- Franek, podaj k*** tą cegłę!
Przechodzący ksiądz zwraca uwagę:
- Może by tak delikatniej...
- Dobra. Franek, podaj k*** tą cegiełkę!
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic