Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Unikanie Wojska A Odpowiedzialność Karna ;/
silverek84
post 26.09.2007 - 09:34
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Cześć.

Zwracam się do was z takim pytankiem. Czy nie orientujecie się co może mi zrobić wku, władza, sądownictwo itd za unikanie wojska. Już tłumaczę jak to u mnie wygląda. Jakiś czas temu odraczałem się od woja ze względu na mój stan zdrowia. Ale z czasem zaczęło męczyć mnie to potwornie i dałem sobie spokój. Nie chcę tu podawać powodów mojej rezygnacji z odroczenia bo nie w tym sens. Od jakiegoś roku olewam wku całkowicie. Dostałem już z 5 listów poleconych lecz ani jednego z nich nie odebrałem. Listonosz zawsze zostawia awizo. I teraz zasadnicze pytanie. Co w takim wypadku mogą mi zrobić za nieodbieranie poczty ? Słyszałem że żandarmeria może po mnie wpaść. Ok ale co potem ? Wpadną po mnie i siłą mnie wezmą ? Słyszałem też że za unikanie wojska mogą do pierdla wsadzić. Więc co za głupi nieodbieranie poczty do ciupy mnie wsadzą jak jakiegoś kryminalistę i zniszczą mi życie. O Pani negocjowalnego afektu co to się dzieje. Żeby człowiek nie miał wyboru ani prawa do wolności i spokoju we własnym kraju. Mówią niby że to obowiązek. A w d*** mam taki obowiązek. Nie jestem patriotą i za żadną cholerę nie poszedł bym walczyć za ten kraj a zwłaszcza za ludzi którzy nim sterują. Bardzo proszę o jakieś konkretne informacje na ten temat jeżeli ktoś takie posiada. I proszę powstrzymajcie się od głupich komentarzy. Życie przez to zasrane wojo mi się sypie.

Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
kater
post 30.10.2007 - 01:02
Post #2

OBE maniak 15
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 171
Dołączył: 06.03.2007
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 717




a nie mieli w planach zrobić nieobowiązkowej służby wojskowej??
A mój plan prosty jest tzn. Jest taka szkoła policealna Cossinus, są różne kierunki np. najłatwiejsze hotelarstwo. Idzie się tam na dwa lata czyli 4 semestry, tzn idzie się tylko na pierwsze i ostatnie zajęcia, w międzyczasie pokazuje się co jakiś czas dyrektorce/owi i się podlizuje lekko oddając banalne prace zaliczeniowe, przyjmują każdego, szkoła bezpłatna, w każdym większym mieście pow. 100tyś. na koniec każdego semestru są zaliczenia i oczywiście ściąga się idealnie i nawet nic nauczyciele nie powiedzą bo to taka szkoła. Na koniec zawsze zostaje mniej niz 10 osób więc lekki kłopot z egz. końcowym, ale to test wyboru jest tylko. Kończy się te 2 letnie i idzie się potem na rok na polibudę jakąkolwiek i robi się licencjat, po tym kosinusie przyjmą zawsze. Po licencjacie zdanym na dzień dzisiejszy do woja nie biorą. A oczywiście szkoła Cossinus daje zaświadczenie do wku na pół roku.

I druga opcja dla mniej zaawansowanych. Zmieniamy kierunek co pół roku i co pół roku na 1 semestr a potem co 2 lata zmieniamy miasto i tak mozna w nieskończoność bo niektórzy studenci i po 60 lat mają i co pół roku nowe zaświadczenie do wku się dostanie no i oczywiście bezpłatnie:) przyznaje hiciora:) polecam wypróbowane przez me:) lece własnie 4 semestr:D:D

a co mi zrobią jak po mnie przyjadą i nie odezwe się ani słowa i się nie będe ruszał ale kompletnie i to nie tylko do żw ale wszędzie gdzie mnie wniosą:) "zaniosą" mnie do więzienia?? no chyba wątpie. Nie ruszać się, zamknąć oczy i nic nie mówić ale tak 100% NIC 0 reakcji mięśniowych no ciekawy jestem, przyjeżdżają do domu ok nie chce iść to mnie siłą biorą do nyski i jadą na komisariat albo do gdzieś, każą wysiąść a ja 0 reakcji gadają napewno do mnie 0 reakcji ale typowe 0 jak zwłoki, biorą siłą na 48 czyli mnie wloką i wrzucają do celi jak mnie nie widzą to coś zjem i pije ale jak widzą to nie, napewno następnego dnia po ok 12 godzinach biorą na przesłuchanie tzn. wloką:) jak szmatę no jak nieboszczyczka i do auta ale nie wsiadam sam więc muszą wsadzić, nie zamkną drzwi bo mi nogi zwisają to je mi wkładają siłą i już wkurwienie masakryczne, jademy na przesłuchanie a ja zamkniete oczy, po schodach nie wejde to mnie wloką, ewentualnie się posikam w spodnie cóż itd. chciało by im się? czy mnie "zaniosą" do więzienia jak nic nie powiem? wątpie, ale polecam metodę 1 i 2 z opisanych a dla leniwych tą drugą bo to tylko 2 dni poświęcone w roku i woja nie ma:)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- silverek84   Unikanie Wojska A Odpowiedzialność Karna ;/   26.09.2007 - 09:34
- - Angello   Znajomy opowiadał mi o pewnym gościu co przez ki...   26.09.2007 - 10:38
- - r_m   Teraz bardziej ścigają niż kiedyś znam parę p...   26.09.2007 - 11:02
- - Aloha Surfer11   Aloha:) Skoro zamierzasz pozostac w przep...   26.09.2007 - 14:28
- - Marcin181   ehh a ja z checią pójde do wojska! tam zrobi...   26.09.2007 - 14:53
- - silverek84   Przemyślałem sobie kilka spraw i spróbuję odro...   26.09.2007 - 14:56
- - Marcin181   rozumiem silverek84 a może nie do końca... dlacz...   26.09.2007 - 15:15
- - kamil   ZA UNKANIE WOJA DWA LATA POZBAWIENIA WOLNOSCI SERI...   26.09.2007 - 15:28
- - Marcin181   LOL dzisiaj miałem badania specjalistyczne we Wro...   29.10.2007 - 20:53
|- - Namaste   CYTAT(Marcin181 @ 29.10.2007 - 20:53...   29.10.2007 - 22:21
- - Raziel   Silverek mam identyczny problem co ty, który wisi...   29.10.2007 - 21:38
|- - silverek84   CYTAT(Raziel @ 29.10.2007 - 22:38) S...   30.10.2007 - 08:51
- - plantator   I dlatego się cieszę z mojej wiecznej kategorii ...   29.10.2007 - 22:09
- - Raziel   Różni ludzie różne podejścia do sprawy. To ju...   29.10.2007 - 22:35
- - Namaste   Jak przyjdzie wojna będzie za późno nawet odbez...   29.10.2007 - 22:44
|- - plantator   CYTAT(Namaste @ 29.10.2007 - 22:44) ...   30.10.2007 - 01:40
- - Raziel   No i ch*** zginę na froncie :D   29.10.2007 - 22:45
- - Lamat   ja bylem w wojsku z takim kolesiem..oczywiscie prz...   29.10.2007 - 22:50
- - Namaste   Żal to mi ciebie i naucz się poprawnie języka p...   30.10.2007 - 09:34
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic