Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Problem Z Notatkami, O.o
Wujcio Sam
post 30.10.2007 - 19:01
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 15.09.2007
Skąd: z tamtąd
Nr użytkownika: 2069




Wróciłem po dość długiej nieobecności, chce zrobić wpis w dzienniku i nie mogę sie dostać do moich notatek !!! Klikam na "Notatki podróżników" i nic, otwiera sie główna strona forum, tak samo jak wchodzę przez moje konto klikając na "Blog" albo klikając na "Mój blog" obok łącza do panelu kontrolnego!! Towarzysze pomóżcie !!!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 30.10.2007 - 19:06
Post #2


Guests








Wujcio rozejrzyj się bardziej po dziale techniczne hehe, problem jest i tutaj o tym piszemy hehehe

http://www.oobe.pl/park/Notatniki-t1212.html
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic