Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Sluchajcie.......
Dusza
post 01.11.2007 - 19:54
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Mozna tu sie klocic czym jest obe , ld , kiedy jest jedno a kiedy drugie. Kto jaka wyznaje religie , ktora jest sluszna a ktora nie. Czy najwazniejsza jest milosc , czy cokolwiek innego. Czy bog to stary siwiec z broda , czy wszystko co sie znajduje. Ale w momencie kiedy przejdziemy na druga strona i staniemy przed samym soba to wszystko nie bedzie wazne , nie istotne.Ulotni sie w niepamiec.

Dlatego po co tracic energie na niepotrzebne przepychanki?


Przynajmniej tak mysle.... :)


http://youtube.com/watch?v=we0mk_J0zyc
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Lukasz
post 01.11.2007 - 20:24
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Po 1 temat proponuję przesunąć do Hyde Parku .
Po 2 myślę że jest to spowodowane wyczerpaniem tematów o OOBE i LD. Cały czas jestem za stworzeniem fora ogólno ezoterycznego (czy jak kto sobie kto nazywa). :P

Faktycznie kłótnie to ewidentna utrata energii.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic