Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uzaleznienie ?, oobe
Koxx
post 05.11.2007 - 09:26
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 04.11.2007
Nr użytkownika: 2485




4 lata temu, ezoteryka i sprawy z nia zwiazane byly fascynacja. Podroze opisywane przez Monroe, Moena czy Sugiera byly czyms niesamowitym i nie do wyobrazenia czytalo sie ich ksiazki jak jakies fantasty stajace sie arcydzielami ( no moze troche koloryzuje ;) ) w kazdym badz razie 2 lata doswiadczen daly mi pewna wiedze, pozniej prawie 2 lata przerwy i znow to do mnie wrocilo. Znow czytam dowiaduje sie doswiadczam, przyjmuje emocje. Od jakiegos tygodnia, moze zycie troche sie zmienilo, widze ze wszedzie mysle o oobe (malo o LD bo mam doswiadczenia i jakos nie potrzebuje LD) i zlapalem sie na tym dzis rano ze jestem uzalezniony od oobe. ide spac oobe, wstaje wlaczam komputer oobe. Podczas zajec w szkole oobe, z moja kobieta mam mniejszy kontakt bo nosek mam w forum. Tez tak macie >? oobe zajmuje wasze zycie ? narazie to mnie nie irytuje ale jak zobacze ze grubo przesadzam to nie wiem co zrobie...

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
plantator
post 05.11.2007 - 12:02
Post #2


Guests








kurczę kater, aleś się rozpisał, ale dobrze, że zdanie kończące jest oddzielnie, to nie trzeba całości czytać ;)

ja tam sypiam po 3-5h w weekendy odeśpiewam (lol?) i wówczas nieprzytomny jestem przez 12-15h i dłużej nawet - jak ktoś chce okraść plantatora, to tylko w weekend :P

Ja tam szajby nie mam, niechbym nawet wyszedł w sposób tradycyjny to by mnie to nie wzruszyło, bo Tam wszystko jest takie... hmm.. udawane, może przez takie podejście właśnie hopla nie dostanę nigdy.
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic