Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Dziwne Zdolnosci, Doswiadczenia w swiecie fizycznym
Apshne
post 05.11.2007 - 18:10
Post #1


Guests








komentarz usunięty z braku wiedzy nadawcy.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ReCaLL
post 05.11.2007 - 20:27
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 206
Dołączył: 03.11.2007
Nr użytkownika: 2478




Jeżeli chodzi o jakies takie dziwne widzenie to w moim przypadku wszstko sie tak powieksza, ja staje sie jakby taki mały. Ale dzieje sie tak tylko wtedy jak mam wrazenie ze głowa ''ucieka'' mi do tyłu patrzac długo w oczy jakiejs osoby. Probowalem patrzec sie na jakis przedmiot i uzyskac taki sam efekt ale udało mi sie tak moze z 2 razy... Powiem wiecej kiedys sie obudzilem w srodku nocy i mialem to samo z tym dziwnym widzeniem. A cholera wie co to jest ;d
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic