|
Punkciki to mi też się zdarzają,ale pewnego razu zostałem zaatakowany /na spacerze z psem/przez czerwoną kulę/chociaż nie wiem czy mogę to nazwać atakiem/.Otóż wtedy akurat byłem na etapie ostyrych treningów widzenia 3d i tak też robiłem na spacerze wykorzystujęc do tego drzewa okoliczne,w pewnym momencie w odległości ok50m zauważyłem pojawiającą się czerwoną kulę ,myślałem że to złudzenie,ale to było naprawdę i ta kula zaczęła płynąć w moim kierunku w pewnym momencie znalazła się nad moją głową kilka metrów i nagle znikneła a z góry pokropił w tym momencie na mnie deszcz chociaż na niebie nie było chmur.Zdarzało mi się też widzieć i to z bardzo bliskiej odległosci białe wielkie orbsy o średnicy ok 80 cm.Czasami też na spacerze kiedy próbuję manipulować wzrokiem jak w oglądaniu 3d widzę poruszającą się wokół mnie mgłę chociaż przy normalnym patrzeniu tego nie widać-jest idealnioe czyste powietrze.
|