Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uzaleznienie ?, oobe
Koxx
post 05.11.2007 - 09:26
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 04.11.2007
Nr użytkownika: 2485




4 lata temu, ezoteryka i sprawy z nia zwiazane byly fascynacja. Podroze opisywane przez Monroe, Moena czy Sugiera byly czyms niesamowitym i nie do wyobrazenia czytalo sie ich ksiazki jak jakies fantasty stajace sie arcydzielami ( no moze troche koloryzuje ;) ) w kazdym badz razie 2 lata doswiadczen daly mi pewna wiedze, pozniej prawie 2 lata przerwy i znow to do mnie wrocilo. Znow czytam dowiaduje sie doswiadczam, przyjmuje emocje. Od jakiegos tygodnia, moze zycie troche sie zmienilo, widze ze wszedzie mysle o oobe (malo o LD bo mam doswiadczenia i jakos nie potrzebuje LD) i zlapalem sie na tym dzis rano ze jestem uzalezniony od oobe. ide spac oobe, wstaje wlaczam komputer oobe. Podczas zajec w szkole oobe, z moja kobieta mam mniejszy kontakt bo nosek mam w forum. Tez tak macie >? oobe zajmuje wasze zycie ? narazie to mnie nie irytuje ale jak zobacze ze grubo przesadzam to nie wiem co zrobie...

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
pieczywo
post 06.11.2007 - 19:03
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




CYTAT(twistoid @ 05.11.2007 - 12:00) *
Chyba juz byl taki temat:)

a no byl:
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...mp;hl=uzaleznia
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic