|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
set.h Efekty Treningu Obe 07.11.2007 - 15:17 parol ta ja sie budze ale co to ten rem???? 07.11.2007 - 15:26![]() Zx** CYTAT(parol @ 07.11.2007 - 15:26) ta... 07.11.2007 - 16:43 plantator faza REM snu - czyli faza snu (rapid eye movement ... 07.11.2007 - 15:33 Meshu Ja tam zasypiam koło 22.00 i budze się jaknastaw... 07.11.2007 - 16:36 Angello Ja ostatnio też zacząłem budzić się kilka, ki... 07.11.2007 - 18:06 Meshu Kiedyś miałęm stronę na temat fazy rem. Pierws... 07.11.2007 - 18:11 ptasior Angello u mnie jest tak samo. Na początku tego ro... 07.11.2007 - 18:20 MetaVirus Meshu
Cykl wszystkich faz snu trwa 90 minut. W pi... 07.11.2007 - 18:24 Artur_flyer Efekty treningu oobe?
Ten szum w głowie, oczywiś... 07.11.2007 - 19:43 Meshu Myślę, że 4+1 jest NAJLEPSZĄ, powtarzam NAJLEP... 08.11.2007 - 14:01 Artur_flyer Automatyczne budzenie, tak też tak mam.
Przykład... 08.11.2007 - 14:12 pieczywo Ja mialem podobnie, kiedy jeszcze nie interesowale... 08.11.2007 - 14:16 kelme To dziwne ale ja rowniez od kiedy zaczołem prakty... 08.11.2007 - 17:15 Meshu A ja jak codziennie prawię już od kilku dni, bud... 08.11.2007 - 19:54
| |||||||||||||||||||||||