Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Efekty Treningu Obe
set.h
post 07.11.2007 - 15:17
Post #1

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Poza coraz łatwiejszym wychodzeniem zauważyłem jeden ciekawy efekt. Od kilkunastu dni budze się chyba po każdym cyklu REM. W ciągu nocy ok 5, 6 razy. Po każdym wybudzeniu zapadam w sen w ciągu kilku minut (1-3 min). Wszystko to chyba efekt 4+1. Jak u was?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Angello
post 07.11.2007 - 18:06
Post #2


Guests








Ja ostatnio też zacząłem budzić się kilka, kilkanaście razy w nocy. Chociaż bardziej powiązywałem to z porą roku aniżeli umiejętnościami. Musze jednak przyznać, że ostatnio zapamiętuje o wiele więcej snów. Do powstania snu nie potrzeba nawet fazy REM, wystarcza mi krótka drzemka(poniżej godziny).
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic