Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Efekty Treningu Obe
set.h
post 07.11.2007 - 15:17
Post #1

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Poza coraz łatwiejszym wychodzeniem zauważyłem jeden ciekawy efekt. Od kilkunastu dni budze się chyba po każdym cyklu REM. W ciągu nocy ok 5, 6 razy. Po każdym wybudzeniu zapadam w sen w ciągu kilku minut (1-3 min). Wszystko to chyba efekt 4+1. Jak u was?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Meshu
post 07.11.2007 - 18:11
Post #2

Pisać na PW jak chcecie GG.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 626
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Wrocław - Twierdza - Ołbin
Nr użytkownika: 2427




Kiedyś miałęm stronę na temat fazy rem. Pierwsza faza występuje przez 90minut. Potem przez 10 min jest nic. Potem nastepna faza trwa 80 minut itd. CHyba, że coś myle bo mówie z pamięci sprzed kilku miesięcy może nawet roku... Podczas fazy rem są sny chyba... :D
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic