Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Efekty Treningu Obe
set.h
post 07.11.2007 - 15:17
Post #1

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Poza coraz łatwiejszym wychodzeniem zauważyłem jeden ciekawy efekt. Od kilkunastu dni budze się chyba po każdym cyklu REM. W ciągu nocy ok 5, 6 razy. Po każdym wybudzeniu zapadam w sen w ciągu kilku minut (1-3 min). Wszystko to chyba efekt 4+1. Jak u was?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MetaPsyche
post 07.11.2007 - 18:24
Post #2

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Meshu

Cykl wszystkich faz snu trwa 90 minut. W pierwszym cyklu faza REM jest najkrótsza - jeśli dobrze pamiętam 5 do 10 minut. Fazy REM występują pod koniec każdego cyklu faz. Z każdym następnym cyklem się wydłużaja i w ostatnich cyklach dochodzą do 30 minut.

Do tematu wracając

Z tym wybudzaniem po REM ciekawa sprawa - od jakiegoś czasu kiedy "praktykuję" LD też mam przebudzenia... Ale 4+1 nigdy nie stosowałem.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic