Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Efekty Treningu Obe
set.h
post 07.11.2007 - 15:17
Post #1

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Poza coraz łatwiejszym wychodzeniem zauważyłem jeden ciekawy efekt. Od kilkunastu dni budze się chyba po każdym cyklu REM. W ciągu nocy ok 5, 6 razy. Po każdym wybudzeniu zapadam w sen w ciągu kilku minut (1-3 min). Wszystko to chyba efekt 4+1. Jak u was?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Meshu
post 08.11.2007 - 14:01
Post #2

Pisać na PW jak chcecie GG.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 626
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Wrocław - Twierdza - Ołbin
Nr użytkownika: 2427




Myślę, że 4+1 jest NAJLEPSZĄ, powtarzam NAJLEPSZĄ technika osiągającą OoBE. Dzięki niej ten "pierwszy" raz jest znacznie fajniejszy niż, tunel czy coś teg typu afirmacje... Podcas tej techniki 4+1 nie robisz nic a OoBE CI się udaje :P No może po tym, że kochasz lęk i kontrolujesz wibrację. To wszystko, potem luźno leżąc po wibracjach unnosi Cię do góry bądź (gdy stosowałem afirmacje o NP) wyciągają Cię :P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic