Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Www.obemaniak.pl
kamil
post 12.11.2007 - 14:55
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 257
Dołączył: 08.10.2006
Nr użytkownika: 144




widzieliscie juz Trzecią Odsłone Stronki DarKA

www.obemaniak.pl





gorąco POLECAM
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 12.11.2007 - 21:15
Post #2


Guests








Darek wulkan energii!!!!!
Te filmy z Twoim udziałem są przecudowne.
A wiesz co? Miałem problemy ze ściągnięciem tego filmiku ze spotkania z czytelnikami Nieznanego Świata. Dopiero za trzecim razem się udało. Ale to z pewnością wina mojego zaśmieconego systemu hehe.

No a później jak oglądałem to audio leciało swoją drogą, a wizja swoją hehe. No ale z pewnością brakuje mi jakichś kodeków.

Darku, będę Ci cukrzył i słodzić nie przestanę, bo cię kocham brachu.
Trzeba Cię czasem trochę podładować, pamiętaj , że nie jesteś sam.
Nigdy nie zapomnę co dla mnie zrobiłeś pisząc swoją żółtą książeczkę.
Monroe tak mocno mi nie pomógł, przeczytałem go, wszystko fajnie, ale zero doświadczeń.
Dopiero twoja Przecudna, Pełna miłości, Złota ObeCegiełka
sprawiła, że uwierzyłem w siebie.

HEJ!
+Quote Post

Posty w temacie
- kamil   Www.obemaniak.pl   12.11.2007 - 14:55
- - Zx**   Widziałem już dawno :) Git strona polecam :]   12.11.2007 - 15:06
- - kamil   MOWA O TRZECIEJ ODSŁONIE ZX 11.XI. 2007r (Dzie�...   12.11.2007 - 15:18
- - OBE Maniak   .   12.11.2007 - 15:31
- - mind trainee   Stronka jest rzeczywiście świetna. Nawet jestem ...   12.11.2007 - 16:41
|- - OBE Maniak   .   12.11.2007 - 19:24
|- - mind trainee   CYTAT(OBE Maniak @ 12.11.2007 - 19:2...   12.11.2007 - 21:32
- - Kuba32   Dla mnie stronka również full wypasik ;)   12.11.2007 - 16:49
- - Angello   Nic tak dobrze nie robi jak powiew świeżości od...   12.11.2007 - 17:41
- - e_pomarancza   A PTOM mnie dalej nie chce ;( chyba odwale focha.....   12.11.2007 - 17:43
|- - OBE Maniak   .   12.11.2007 - 17:54
- - Angello   CYTATParse error: syntax error, unexpected T_VARIA...   12.11.2007 - 18:10
|- - OBE Maniak   .   12.11.2007 - 18:15
|- - Angello   CYTAT(OBE Maniak @ 12.11.2007 - 18:1...   12.11.2007 - 18:20
- - e_pomarancza   Tak, Darku mi tez to samo wyskakuje error... ;) mo...   12.11.2007 - 18:13
- - Meshu   ZObaczcie na www.obemaniak.pl ten wywiad na dachu ...   12.11.2007 - 19:02
- - kamil   ja apropo filmu 'Nieznany Swiat - Spotkanie Au...   12.11.2007 - 19:47
|- - OBE Maniak   .   12.11.2007 - 20:12
- - noizz   Juz jestem jestem i naprawiam wszelkie bledy i ble...   12.11.2007 - 20:04
- - Artur_flyer   Darek wulkan energii!!!!! Te f...   12.11.2007 - 21:15
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic