Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oo-b2b-e, czyli interesy obemaniaków
plantator
post 13.11.2007 - 00:48
Post #1


Guests








Tak sobie pomyślałem - zróbmy sobie bazę danych - co kto dla kogo w biznesie może, wiadomo, że swój ze swoim się lepiej dogada:) Ktokolwiek ma biznes, lub świadczy zawodowo jakieś usługi, niech się wpisze - nie śmiećmy tu, bo może się to cenne okazać:)

To zacznę:

Jestem w stanie zrobić po dobrych cenach wszystko co wiąże się z reklamą:

- stronki www (nowe, redesign i osadzanie istniejących na joomli, templatki do joomli i mambo, tłumaczenia komponentów, modułów, pisanie nowych modułów i komponentów).
- poligrafia mała (wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty, etc)
- cyfrowy druk wielkoformatowy oraz sitodruk
- gadżety reklamowe (kubki, długopisy, smycze, koszulki...)
- przygotowanie do druku (dtp) i projektowanie pod druk - każdy.
- naświetlanie kliszy na sito i tampodruk oraz produkcja matryc polimerowych - głównie pod tampo.

Piszcie śmiało, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie się potrzebowało ziomka/poziomki do współpracy...
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Omega
post 13.11.2007 - 14:12
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
******
Postów: 71
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 87




CYTAT(Kronopio @ 13.11.2007 - 03:50) *
good idea

No więc ja doradzam co mozna robić z pieniędzmi.
oszczędzanie, inwestycje, zabezpieczenia etc

zaraz mi ktoś powie, że nie zamierza oszczędzać bo go "system" do tego zmusza.
No to ja powiem w jakim celu to robię"
Otóż po to, żeby nie zapierniczać do usranej smierci albo czkac na wielce szanowny ZUS aż rzuci jakis ochłap ale powiedzmy za 10, 15 lat zostać rentierem (czyli żyć z procentu) i mieć wszystko w 4 eufemistycznych literach!

następny fachman



Też pracuje w tej branży :)

Doradca w zakresie alternatywnych form lokowania pieniędzy, przedstawiciel firmy Skandia :)
Jest to praca w szeroko rozumianym doradztwie finansowym w kręgu najlepszych funduszy inwestycyjnych, uświadamiam ludziom jak mogą oszczędzać i zarabiać na tym a strikte.

Zajmuje się też Księgowością ;]
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic