Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oo-b2b-e, czyli interesy obemaniaków
plantator
post 13.11.2007 - 00:48
Post #1


Guests








Tak sobie pomyślałem - zróbmy sobie bazę danych - co kto dla kogo w biznesie może, wiadomo, że swój ze swoim się lepiej dogada:) Ktokolwiek ma biznes, lub świadczy zawodowo jakieś usługi, niech się wpisze - nie śmiećmy tu, bo może się to cenne okazać:)

To zacznę:

Jestem w stanie zrobić po dobrych cenach wszystko co wiąże się z reklamą:

- stronki www (nowe, redesign i osadzanie istniejących na joomli, templatki do joomli i mambo, tłumaczenia komponentów, modułów, pisanie nowych modułów i komponentów).
- poligrafia mała (wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty, etc)
- cyfrowy druk wielkoformatowy oraz sitodruk
- gadżety reklamowe (kubki, długopisy, smycze, koszulki...)
- przygotowanie do druku (dtp) i projektowanie pod druk - każdy.
- naświetlanie kliszy na sito i tampodruk oraz produkcja matryc polimerowych - głównie pod tampo.

Piszcie śmiało, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie się potrzebowało ziomka/poziomki do współpracy...
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
kater
post 13.11.2007 - 23:20
Post #2

OBE maniak 15
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 171
Dołączył: 06.03.2007
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 717




no to moze i ja:
doradze w sprawie internetu telefonu telewizji i telewizji cyfrowej, kanały pakiety oszczędności promocje na bieżąco:D ogólna teleinternetotvkomunikacja:)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic