Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> TELEDYSK - OBE
Discoverer
post 06.01.2007 - 23:36
Post #1

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




Pewnie nie wszyscy widzieli autor dosyć ciekawie obrazuje OBE w tym teledysku.
Proces dostrajania się, przedmioty zmieniające położenie,przewodnika... może sami zobaczcie i oceńcie.

KLIK TELEDYSK O OBE




Poniżej trochę teorii w wersji video anglojęzycznej

Out-of-Body Experience

Excerpt: Tricking Your Body To Fall Asleep To Have An OBE

Excerpt from "How To Do Wake Induced Lucid Dreams And OBEs"
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Discoverer
post 02.02.2007 - 23:52
Post #2

OBE Maniak 41
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 224
Dołączył: 01.09.2006
Nr użytkownika: 55




CYTAT(zaku @ 02.02.2007 - 10:10) *
Ja też dziwnie tej nocy miałem. Chciałem wypróbować metodę w której zamiast się przekręcać na drugi bok zostajemy w tej pozycji i powinniśmy dostać OoBE. Usnąłem przez tą metodę i jak się obudziłem czułem Wibracje. To było dziwne. Może ktoś wie co to było? Może LD lub nieświadome OoBE



OBE czy LD? - Z twojego opisu wynika ze ani jedno ani drugie najprawdopodobniej byłeś w fazie przejściowej może lekkim transie może bardziej pogłębionym, podczas którego występują wibracje, (choć nie zawsze) i zmysł słuchu, czucia CF jest już niedostrzegalny.
Najwidoczniej te wibracje, czyli przepływająca przez twoje ciało energia rozbudziła twoją świadomość.

Metoda, którą w strócie przytoczyłeś już kiedyś nieco szerzej opisywał pieczywo , pragnę dodać ze jest skuteczna taż kiedy ma się projekcje astralną, tzn., kiedy następuje cofka do CF to wcale nie musi być koniec projekcji wcześniej tak umnie bywało zaraz sie budziłem.
Lecz dzięki zastosowanej metodzie ostatnio potrafiłem powrócić kilkakrotnie, istotą jest aby zakodować sobie ze po wciągnięciu z projekcji do CF to nie jest wszystko skończone wówczas powinno się pozostać w bezruchu i zazwyczaj człowiek jest na pograniczu odzienia)
Kiedy miałem cofkę to zazwyczaj byłem już w transie i spokojnie przeskakiwałem z CF do CA wspomagając się metodą „lina" the best! i wspinaj sie ku WOLNOŚCI mentalna lina wywiera jeden silny nacisk na CA bardzo skuteczna i prosta zarazem.
Lecz po takich wojażach nieźle po przebudzeniu byłem wyczerpany, napełniony mimo tego szczęściem, jakie doświadczyłem tam
Dobrze ze 2h miąłem możliwość jeszcze pospać, odpływając w nieświadomy sen.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Discoverer   TELEDYSK - OBE   06.01.2007 - 23:36
- - firmasons   Teledysk bardzo fajny. Ale muzyka to juz z innej b...   06.01.2007 - 23:44
- - Militar   warte obejrzenia   07.01.2007 - 08:44
- - wert   az sie chce isc spac i wyjsc z ciala ;) militar-ja...   07.01.2007 - 11:27
- - nerhaa   Teledysk fajny, wizja fajna (choć nie optymistycz...   07.01.2007 - 11:47
- - Karakan   Link do tego teledysku był już kiedyś zamieszcz...   07.01.2007 - 18:42
- - SadaM   Też chciałbym tam szybko pobudzać czakry :)   07.01.2007 - 21:48
- - silverek84   Teledysk bardzo fajnie zrobiony. I ta Pani też ni...   07.01.2007 - 22:28
- - Raziel   :-O superos teledysk, już ściągnąłem na HDD ;...   08.01.2007 - 01:10
- - pieczywo   szkoda, ze po angielsku... chce sie komus zrobic ...   08.01.2007 - 11:21
- - Militar   how can a dead man call my name/ jak zmarły moze ...   08.01.2007 - 12:17
|- - Zbyszek   JAK OGLADAM TE FILMY TO AZ CIARKI MNIE PRZECHODZA....   08.01.2007 - 15:31
- - Lukasz   Nie wiem co ci poradzic, powiedz do soebie NIE...   08.01.2007 - 23:03
- - Discoverer   KLIK Wywiad - Brucea Moena - dla tych, którzy pr...   02.02.2007 - 02:12
- - zaku   Ja też dziwnie tej nocy miałem. Chciałem wypró...   02.02.2007 - 09:10
- - Kazarossi   Chciałbym to dostać w dobrej jakości ale nieste...   03.02.2007 - 23:09
|- - Raziel   CYTAT(Kazarossi @ 03.02.2007 - 23:09...   06.02.2007 - 00:24
- - ketrab   trochę poczytała i wyszła ,żeby to było takie...   05.02.2007 - 18:02
- - Kazarossi   Możliwe że podstawowy problem tkwi w tym że mys...   05.02.2007 - 23:18
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic