|
Co do tematu: Tak jak kozuar pisze jest to chyba tylko samobójstwo. Nie ma śmierci na życzenie...
offtopic: Ej coś mi się przypomniało! Kozuar myśle, że znasz odpowiedź albo Apshne.
Jak wytłumaczyć zjawisko, że człowiek (były przypadki w archiwum X w tym magazynie) palił się sam bez żadnego powodu i zostawiał tylko nogi? Głupie niby, ale nie wytłumaczalne... Da się jednak jakoś to wytł??
Cytat: "[...]Siedział na ubikacji i naglę zaczął się palić. Został tylko popiuł i nogi został nienaruszone...". Wytłumaczcie to...
|