Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co O Tym Myslicie?
XnmRphR
post 12.11.2007 - 04:38
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 110




Cześć :-)

Wiem że pewnie głupio tak wklejać link, z innej strony ale przypadek chyba ciekawy:

http://www.ndw.v.pl/forum/zobacz_artykul.p..._artykulu=12111

Myślicie że to może być śmierć na życzenie? Czy raczej czymś ją podtruwali?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Meshu
post 14.11.2007 - 15:36
Post #2

Pisać na PW jak chcecie GG.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 626
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Wrocław - Twierdza - Ołbin
Nr użytkownika: 2427




Co do tematu: Tak jak kozuar pisze jest to chyba tylko samobójstwo. Nie ma śmierci na życzenie...


offtopic: Ej coś mi się przypomniało!
Kozuar myśle, że znasz odpowiedź albo Apshne.

Jak wytłumaczyć zjawisko, że człowiek (były przypadki w archiwum X w tym magazynie) palił się sam bez żadnego powodu i zostawiał tylko nogi? Głupie niby, ale nie wytłumaczalne... Da się jednak jakoś to wytł??

Cytat: "[...]Siedział na ubikacji i naglę zaczął się palić. Został tylko popiuł i nogi został nienaruszone...". Wytłumaczcie to...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic