Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co O Tym Myslicie?
XnmRphR
post 12.11.2007 - 04:38
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 110




Cześć :-)

Wiem że pewnie głupio tak wklejać link, z innej strony ale przypadek chyba ciekawy:

http://www.ndw.v.pl/forum/zobacz_artykul.p..._artykulu=12111

Myślicie że to może być śmierć na życzenie? Czy raczej czymś ją podtruwali?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Meshu
post 14.11.2007 - 16:51
Post #2

Pisać na PW jak chcecie GG.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 626
Dołączył: 28.10.2007
Skąd: Wrocław - Twierdza - Ołbin
Nr użytkownika: 2427




No właśnie w tym magazynie "archiwum X" Byly takie segregatory kiedyś czarne z zielonym napisem "Archiwum X". I tam były takie dziwne rzeczy paranormalne o UFO (sekcja zwłok jego :p) itd. Takike dziwne wręcz to było. Ale mogę wam zamieśc kilka artykułów z tego jeśli mój sąsiad dalej to ma
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic