Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co O Tym Myslicie?
XnmRphR
post 12.11.2007 - 04:38
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 110




Cześć :-)

Wiem że pewnie głupio tak wklejać link, z innej strony ale przypadek chyba ciekawy:

http://www.ndw.v.pl/forum/zobacz_artykul.p..._artykulu=12111

Myślicie że to może być śmierć na życzenie? Czy raczej czymś ją podtruwali?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MetaPsyche
post 14.11.2007 - 17:34
Post #2

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




A to nie było czasem "Factor X" czy cuś takiegogo?
Miałem i dużej wiary bym nie dawał temu badziewiu :/

A do tematu wracając - ja tam żadnych faktów nie widzę. Ktoś podał swoją interpretację tego co się zdarzyło.
Równie dobrze można powiedzieć, że Julia przeżyła OBE w trakcie lekcji i coś ją zaj**bało w astralu :>
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic