Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Loveparade
Artur_flyer
post 16.11.2007 - 09:44
Post #1


Guests








LoveParade- był tam ktoś z was?

http://youtube.com/watch?v=rDIxIa3Aig0

Kiedyś zrobimy taką imprezkę.

Zobaczcie ludzie się budzą.

Tak wiem, wiem........... muzyka techno i w ogóle. Ja za nią nie przepadam, wolę Rocka. Ale zobaczcie na tych ludzi, oni chcą tylko kochać i dobrze się bawić.

PS. Proszę bardzo zalejcie mnie falą krytyki hehe. Ale musiałem to wrzucić, obejrzałem sobie, zobaczyłem tych ludzi i serce mi się rozpaliło.
Co w tym złego?

Wolność
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
PiRo
post 16.11.2007 - 14:04
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 130
Dołączył: 02.08.2007
Nr użytkownika: 1654




Przyznam się szczerze bez bicia, że od paru lat słucham ASTRALI, był okres że tylko ich słuchałem... a przed nimi to nielubiałem takiej muzy wogóle... oni mnie zmienili ogromnie... mam jazdy wizje jak ich słucham!!! Nieraz sobie wyobrażałem impreze z takimi osobami jak WY przy ich muzie :) i to już pare lat temu...
To by było coś niesamowitego! huh ...

twistoid...
Jest jeszcze SynSUN i są z ROSJI :D... oni też mają faze konkret... mają taki utwór WAY 2 LIGHT...
Dla mnie ten utwór to jest najpiękniejszy elektroniczny kosmos jaki słyszałem...
Obecnie zmienili troche styl i grają symfonie elektroniczną, kosmiczna muza!!
Jak chcesz na zlot do wro mogę nagrać i przywieść wszystko astrali i synsun :D
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Artur_flyer   Loveparade   16.11.2007 - 09:44
- - r_m   Kiedyś ta impreza coś sobą reprezentowała (tak...   16.11.2007 - 09:50
|- - Artur_flyer   Taa wiem........ :( i jeszcze coś fajnego znalaz�...   16.11.2007 - 09:58
- - kozuar   http://pl.youtube.com/watch?v=oYze0ymXzOg   16.11.2007 - 10:08
- - r_m   To coś dla Ciebie Latający Arturze ;] AP - Peop...   16.11.2007 - 10:32
|- - Artur_flyer   Dzięki R_M trafiłeś w mój czuły punkt. Latani...   16.11.2007 - 10:39
- - kozuar   Dla mnie to nie jest miłość tylko hedonizm w na...   16.11.2007 - 10:51
- - Artur_flyer   Widzisz, bo ja ostatnio myślę sercem. Zobaczyłe...   16.11.2007 - 11:36
- - r_m   No i fajne podejście :) Ja się bardziej wczułe...   16.11.2007 - 11:45
- - e_pomarancza   "Zobaczcie taka wielka grupa , gdy skupi się...   16.11.2007 - 12:19
- - twistoid   Aaaa r__m moje znienawidzone astral projection ;)J...   16.11.2007 - 13:01
- - PiRo   Astral Projection to nie TECHNO tylko GOA TRANCE p...   16.11.2007 - 13:23
- - e_pomarancza   Piro, tez bym na to poszła... w tej wersji tak.   16.11.2007 - 13:25
- - Artur_flyer   Oj właśnie.... o to mi chodziło, LovePrade poda...   16.11.2007 - 13:29
- - twistoid   Aaaa PiRo masz racje wiem to profanacja hehe UWIEL...   16.11.2007 - 13:31
- - twistoid   Ja mam cala dyskografie astrali hehe ale nie lubie...   16.11.2007 - 14:15
|- - PiRo   CYTAT(twistoid @ 16.11.2007 - 14:15)...   16.11.2007 - 14:19
- - Aloha Surfer11   A co z pionierem muzyki elektronicznej? Jak dla mn...   16.11.2007 - 18:06
- - twistoid   Klimaty transowych imprez: http://www.youtube.com...   16.11.2007 - 18:44
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic