Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Loveparade
Artur_flyer
post 16.11.2007 - 09:44
Post #1


Guests








LoveParade- był tam ktoś z was?

http://youtube.com/watch?v=rDIxIa3Aig0

Kiedyś zrobimy taką imprezkę.

Zobaczcie ludzie się budzą.

Tak wiem, wiem........... muzyka techno i w ogóle. Ja za nią nie przepadam, wolę Rocka. Ale zobaczcie na tych ludzi, oni chcą tylko kochać i dobrze się bawić.

PS. Proszę bardzo zalejcie mnie falą krytyki hehe. Ale musiałem to wrzucić, obejrzałem sobie, zobaczyłem tych ludzi i serce mi się rozpaliło.
Co w tym złego?

Wolność
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 16.11.2007 - 14:15
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Ja mam cala dyskografie astrali hehe ale nie lubie ich zbytnio sa lepsze kapele tzn dla mnie stary posłuchaj sobie california sunshine,MFG,electric universe,space tribe.Jak bedziesz we wrocku to Ci wypale najlepszy sort :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Artur_flyer   Loveparade   16.11.2007 - 09:44
- - r_m   Kiedyś ta impreza coś sobą reprezentowała (tak...   16.11.2007 - 09:50
|- - Artur_flyer   Taa wiem........ :( i jeszcze coś fajnego znalaz�...   16.11.2007 - 09:58
- - kozuar   http://pl.youtube.com/watch?v=oYze0ymXzOg   16.11.2007 - 10:08
- - r_m   To coś dla Ciebie Latający Arturze ;] AP - Peop...   16.11.2007 - 10:32
|- - Artur_flyer   Dzięki R_M trafiłeś w mój czuły punkt. Latani...   16.11.2007 - 10:39
- - kozuar   Dla mnie to nie jest miłość tylko hedonizm w na...   16.11.2007 - 10:51
- - Artur_flyer   Widzisz, bo ja ostatnio myślę sercem. Zobaczyłe...   16.11.2007 - 11:36
- - r_m   No i fajne podejście :) Ja się bardziej wczułe...   16.11.2007 - 11:45
- - e_pomarancza   "Zobaczcie taka wielka grupa , gdy skupi się...   16.11.2007 - 12:19
- - twistoid   Aaaa r__m moje znienawidzone astral projection ;)J...   16.11.2007 - 13:01
- - PiRo   Astral Projection to nie TECHNO tylko GOA TRANCE p...   16.11.2007 - 13:23
- - e_pomarancza   Piro, tez bym na to poszła... w tej wersji tak.   16.11.2007 - 13:25
- - Artur_flyer   Oj właśnie.... o to mi chodziło, LovePrade poda...   16.11.2007 - 13:29
- - twistoid   Aaaa PiRo masz racje wiem to profanacja hehe UWIEL...   16.11.2007 - 13:31
- - PiRo   Przyznam się szczerze bez bicia, że od paru lat ...   16.11.2007 - 14:04
|- - PiRo   CYTAT(twistoid @ 16.11.2007 - 14:15)...   16.11.2007 - 14:19
- - Aloha Surfer11   A co z pionierem muzyki elektronicznej? Jak dla mn...   16.11.2007 - 18:06
- - twistoid   Klimaty transowych imprez: http://www.youtube.com...   16.11.2007 - 18:44
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic