Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co O Tym Myslicie?
XnmRphR
post 12.11.2007 - 04:38
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 110




Cześć :-)

Wiem że pewnie głupio tak wklejać link, z innej strony ale przypadek chyba ciekawy:

http://www.ndw.v.pl/forum/zobacz_artykul.p..._artykulu=12111

Myślicie że to może być śmierć na życzenie? Czy raczej czymś ją podtruwali?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
XnmRphR
post 22.11.2007 - 17:51
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 110




Sluchajcie mi sie tez *wydaje* ze to Sciema :).
Chociaz w skutek samo-manipulacji mozna "odejsc" to zazwyczaj (tu i teraz), a juz napewno nie "z biegiem czasu" a zwlaszcza tygodniami.

Juz od poczatku zapoznania sie z ta informacja to nie wiem czy wspolczuc bardziej tej dziewczynie, czy autora postu, ktorzy zamiast starac sie zobaczyc inne mozliwosci, i dojsc do prawdy poprostu robia z tego konkretny kierunek z zalozenia bo autor pierwszego tak napisal.
(tzn wnioski ale we wskazanym na poczatku kierunku)
Chociaz jedna Osoba napisala cos konkretnego :).

heh.
z doswiadczenia wiem ze nawet lekarze mogli nieswiadomie ja podrtrowac, kiedys dostalem jakas szczepionke potem sie okazalo ze nie moglem jej przyjac, a jednak przezylem, 2 dni jakiegos rodzaju szoku, ale o tym ze nie powinienem jej brac dowiedzialem sie rok pozniej, bo wtedy to wlasnie wyszlo na jaw :-)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic