|
W jednym z moich dzisiejszych LD byłem w sejmie RP rozmawiałem z jakąś chyba dozorczynią o demonach w sejmie, że wszyscy o nich wiedzą ale nic nie mówia.Więc kiedy się obudziłem przystąpiłem do mentalnej penetracji sejmu w poszukiwaniu demonów.Okazało się że jest tam ich całkiem sporo/nie mówię o tych fizycznych/,zaczęły się pojawiać różne twarze z poprzednich epok,nie wiem czy coś z nich tam jeszcze zostało ,dlatego zachęcam wszystkich obemaniaków rebeliantów do zmasowanego ataku astralnego nocą na demony sejmu RP,ponadto należy wziąść pod uwagę wszystkie instytucje państwowe,służbę zdrowia ZUS itp-do ataku wpieriod ura .Przepedźmy demony z sejmu i uratujmy naszą ojczyznę od głupoty i marazmu.
|