Warning: reset() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1463

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/oobe/webapps/oobe/park/sources/action_public/topics.php on line 1465
Sejm A Demony Ld - Forum OOBE

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Sejm A Demony Ld
demony w sejmie
Suma głosów: 8
  
leon
post 23.11.2007 - 10:15
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 687
Dołączył: 24.08.2007
Skąd: busz
Nr użytkownika: 1867




W jednym z moich dzisiejszych LD byłem w sejmie RP rozmawiałem z jakąś chyba dozorczynią o demonach w sejmie, że wszyscy o nich wiedzą ale nic nie mówia.Więc kiedy się obudziłem przystąpiłem do mentalnej penetracji sejmu w poszukiwaniu demonów.Okazało się że jest tam ich całkiem sporo/nie mówię o tych fizycznych/,zaczęły się pojawiać różne twarze z poprzednich epok,nie wiem czy coś z nich tam jeszcze zostało ,dlatego zachęcam wszystkich obemaniaków rebeliantów do zmasowanego ataku astralnego nocą na demony sejmu RP,ponadto należy wziąść pod uwagę wszystkie instytucje państwowe,służbę zdrowia ZUS itp-do ataku wpieriod ura .Przepedźmy demony z sejmu i uratujmy naszą ojczyznę od głupoty i marazmu.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
plantator
post 23.11.2007 - 21:00
Post #2


Guests








Normalnie Leon tworzy Ghost Busters hahahahahha xD

--edit--
No a jak sejm, to i senat trza prześwietlić, bo tam to już jest piekło na ziemi, potem infrastruktura partii - wszystkich, włącznie z mniejszością niemiecką!

A jak z nimi skończymy, to struktury regionalne, urzędy i instytucje, najpierw państwo, potem zajmiemy się organizacjami charytatywnymi, bo tam to dopiero jest demonów, ale kto nas poprowadzi w tej krucjacie świetej???

no tak... LEON :)

Pozdro - masz ziomuś wyobraźnię - znajdź pracę w reklamie i zarabiaj kokosy;)
+Quote Post
Zbyszek
post 23.11.2007 - 21:35
Post #3

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Leon kocham cie jak brata. Powiedz mi otwarcie - czy ty choc raz z twoj gupa krwi wyszedles swiadomie ,czy tylko grzebiesz sie w marzeniach sennych?
Swiadomy duch przenika ciala niefizyczne. Dociera do karzdego z nich z innym udzialem swiadomosci. Im gesciej tym mu gorzej idzie.W wyniku napiec psychicznych-zmiana pryzmatu energi- czakry - zwiekszamy standartowy udzial swiadomosci w cialach niefizycznych. Jest to przyczyna powstawania w nas drugiej -niby niezaleznej osoby. Nie ma co z nim walczyc ,bo to my sami jestesmy na 2 czesci rozdarci.
A jesli sie przyklei jakis niefizyczny- duch to tez nie ma go co kopac a obudzic -by sie pokleil do kupy i zajal soba jak nalezy.
Zaburzenia energetyczne sa przyczyna spontanicznych rozdzielen cial niefizycznych. Moze byc to bardzo bolesne. Dodatkowe emocje pogarszaja ten stan. Gdy nikt z poza nie powstrzyma nieszczesnika zalapie sie na schizofrenie.Napedza sie wtedy sam. Jak oobe-perp. mobie.
Demony w sejmie to kolejne lanie wody Leona.
pozdro
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic