Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> jak NIE MIEC obe?
flyer
post 08.02.2007 - 07:29
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 62
Dołączył: 29.11.2006
Nr użytkownika: 248




mialem dzisiaj problem. nie chcialem miec dzisiaj obe bo chcialem sie wyspac ale to samo przychodzi. jak nie zwracam na to uwagi to zapadam w nieprzyjemny ld albo i tak wychodze.

jak zrobic zeby nie wyjsc z ciala kiedy jest sie w stanie blisko wyjscia?

dzisiaj jakas postac ze snu chciala mnie wyciagac z ciala i dostalem wibracji. zapraszam do mojego bloga http://www.oobe.pl/park/blog/flyer/.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
VegOo.
post 08.02.2007 - 21:11
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 55
Dołączył: 03.12.2006
Nr użytkownika: 258




A czy jak miałeś pierwsze oobe to potem na lajcie je osiągałeś, czy po jakimś czasie?
Pytam bo mam podobną sprawe, osiągnąłem obe za 1razem, ale niestety od tamtego czasu tylko 2 razy doświadczyłem obe. Jeszcze chciałem zaóważyć, że za pierwszym razem tylko opuściłem ciało i odrazu wróciłem (strach) 0.o
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic