CYTAT(Karakan @ 08.02.2007 - 22:21)

Na pewno szczera chęć wyjścia jest bardzo ważna, ale to nie zmienia faktu, że są ludzie, którzy rodzą się z predyspozycjami do zdolności psychotronicznych (np. Dzieci Indygo o ile się nie mylę), takich jak oobe. Rozmawiałem już wiele razy z osobami, które często od małego przechodziły nieświadomie oobe. Nie znaczy to tak do końca, że maja lepiej, ponieważ często jest tak, że gdy przychodzi do tego, aby świadomie osiągać oobe, osoby takie mają różne problemy, które nam nawet nie przychodzą do głowy. Nie potrafią często wyciszyć swojego umysłu, czy nawet panować nad eksterioryzacją. Korespondowałem kiedyś z osobą, która nie potrafiła do końca wychodzić z ciała wtedy kiedy chciała, natomiast często zdarzało się to samoczynnie.
Na pewno masz racje ze Predyspozycja jest wazna, ale mozna na to spojrzeć na dwojaki sposób np flyer miał Obe wtedy gdy nie chciał miec i był to jego sposób ,wiekszośc z nas podchodzi do tego z wielkim uporem maniaka (technika 4+1(: ) dzienniki snów ,testy rzeczywistości róznorakie kursy, a może jest to dla niektórych z nas wcale niepotrzebne moze trzeba spróbowac odpuscic tak jak to zrobił autor tekstu i wtedu moze wyjdzie.