Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> jak NIE MIEC obe?
flyer
post 08.02.2007 - 07:29
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 62
Dołączył: 29.11.2006
Nr użytkownika: 248




mialem dzisiaj problem. nie chcialem miec dzisiaj obe bo chcialem sie wyspac ale to samo przychodzi. jak nie zwracam na to uwagi to zapadam w nieprzyjemny ld albo i tak wychodze.

jak zrobic zeby nie wyjsc z ciala kiedy jest sie w stanie blisko wyjscia?

dzisiaj jakas postac ze snu chciala mnie wyciagac z ciala i dostalem wibracji. zapraszam do mojego bloga http://www.oobe.pl/park/blog/flyer/.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Quel
post 08.02.2007 - 23:53
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 68
Dołączył: 13.12.2006
Skąd: było, minęło, zostały sny
Nr użytkownika: 269




Przede wszystkim Twoje nastawienie i podświadomość są ważne. Tak sobie pomyślałem... skoro ludzie mają problemy z osiągnięciem obe przez swój własny lęk, to może po prostu zdystansujesz się do tego i postarasz się sobie wmówić jakieś lęki. Brzmi abstrakcyjnie ale jest możliwe do osiągnięcia. "Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą".
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic