Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> relaksacja
Dominikoobe
post 30.01.2007 - 13:51
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 31
Dołączył: 26.01.2007
Skąd: Be?chatów
Nr użytkownika: 453




Prosze Was abyście napisali jakim sposobem najczęściej sie relaksujecie i jeślli możecie to podajcie link albo coś innego gdzie bedzie ten wasz sposób opisany.Pozdro dla wszystkich zajmujących sie oobe i pomagających mi w osiągnięciu tego stanu przez porady na forum:D
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
mariusz231
post 10.02.2007 - 15:47
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Guests
****
Postów: 22
Dołączył: 08.02.2007
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 536




Mam podobny sposob do
CYTAT
Kronopio
i jez niezly :P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic