|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Ferenczy Psiball'e 02.12.2007 - 20:54 Bigf00t Ferenczy,próbowałeś to w ogóle?Jeśli tak,to o... 02.12.2007 - 21:54 Dusza Bajki na dobranoc sie dobrze czyta....... ;p 02.12.2007 - 21:58 Arci Jeśli człowiek nie wierzy, że przeskoczy przesz... 03.12.2007 - 06:26 leon No cóż,ja nie wierzyłem że kiedykolwiek uda m... 03.12.2007 - 10:11 kozuar Bardzo dawno czytałem w "Transie" o kul... 03.12.2007 - 10:48 Ferenczy hmm kule PSI mozna zobaczyc ale po dlugich trening... 03.12.2007 - 12:51 MadLuki proponuje pojedynek na psibale :-) To zdecydowanie... 04.12.2007 - 19:07 bobek_balinek Hehehe.. Plant.. coś sceptycznie podchodzisz do t... 04.12.2007 - 22:01![]() Arci CYTAT(bobek_balinek @ 04.12.2007 - 22... 04.12.2007 - 23:14 Noobek007 CYTAT(Ferenczy @ 02.12.2007 - 20:54)... 05.12.2007 - 16:22 bobek_balinek 1. Oczywiście, ale taka osoba po chwili dostanie ... 05.12.2007 - 18:35 luchessi filmik o telekineze
http://www.youtube.com/watch?... 05.12.2007 - 20:29 ja:) Również jestem sceptycznie nastawiony do tego. Z... 02.04.2008 - 15:44 6umerang Kto przesuwa przedmioty siłą woli ręka w górę... 03.04.2008 - 09:06 DreamMinder Co do tych psiballi to uważam że to jest po pros... 03.04.2008 - 11:47 Blade LUdzie nie poruszyliście najważniejszego wątku ... 08.04.2008 - 19:53 MadLuki Jeżeli siłą woli potrafisz złamać zapałkę a... 08.04.2008 - 20:40
| |||||||||||||||||||||||