Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> widzenie aury
'proste' widzenie aury
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 88
Goście nie mogą głosować 
Militar
post 08.02.2007 - 20:43
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 195
Dołączył: 17.09.2006
Nr użytkownika: 83




z pewnościa temat wykracza merytorycznie poza ramy tego forum aczkolwiek jest niewzwykle interesujący.
czy ktoś z państwa widzi jakiekolwiek widmo lub poświatę na załączonym zdjęciu?

przypadkowo trafiłem na to zdjecie w internecie i zaobserwowałem aurę w sposób natychmiastowy co według mnie oznacza że to jest idealne tło i profil do obserwacji. jeżeli pierwszy raz próbujesz obserwować aurę:
1.utrzymuj wzrok na jednym punkcie
2.postaraj sie nie mrugać oczami
3.jeżeli chwilowo obraz straci ostrość znaczy sie że jesteś na półmetku nie zniechęcaj się

(IMG:http://www.bion.pl/images/aura1.jpg)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Zingeer
post 10.02.2007 - 01:04
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 20.01.2007
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 429




"czy są to jasne kulki albo kulki z jasnym środkiem ? lepiej to widzisz na tle bezchmurnego nieba i śniegu?"


Z tego co sie orientuje to czasami u niektorych ludzi pojawiaja sie zaburzebnia widzenia, ktore powstaja w mozgu, w miejscu w ktorym przetwarzany jest obraz. Powstaja tam zaklocenia, ktore objawiaja sie najczesciej w postaci latajacych punktow, jasnych badz ciemnych, ukazujacych sie szczegolnie na tle jasnych przedmiotow biala sciana, kartka papieru, niebo itd.. Przyczyna moze byc tez zmetnienie ciala szklistego w oku.
Profile CardPM
+Quote Post
Shala
post 15.02.2007 - 23:54
Post #3

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 21
Dołączył: 20.08.2006
Nr użytkownika: 10




CYTAT(Zingeer @ 10.02.2007 - 02:04) *
"czy są to jasne kulki albo kulki z jasnym środkiem ? lepiej to widzisz na tle bezchmurnego nieba i śniegu?"
Z tego co sie orientuje to czasami u niektorych ludzi pojawiaja sie zaburzebnia widzenia, ktore powstaja w mozgu, w miejscu w ktorym przetwarzany jest obraz. Powstaja tam zaklocenia, ktore objawiaja sie najczesciej w postaci latajacych punktow, jasnych badz ciemnych, ukazujacych sie szczegolnie na tle jasnych przedmiotow biala sciana, kartka papieru, niebo itd.. Przyczyna moze byc tez zmetnienie ciala szklistego w oku.


To jest bardziej wynik problemów z ciśnieniem, zanim ktos uzna ze, widząc ciemne plamki , widzi aure, niech zmierzy ciśnienie
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Militar   widzenie aury   08.02.2007 - 20:43
- - SadaM   bez problemu :) Edit: A aurę najlepiej obser...   09.02.2007 - 15:40
- - Aquarius   Przepraszam, a czy ktoś z was widzi jakakolwiek p...   09.02.2007 - 17:28
- - pieczywo   ja na tym od militara nic nie widze, a na tym powy...   09.02.2007 - 17:33
- - Draq   "czy ktoś z państwa widzi jakiekolwiek widm...   09.02.2007 - 18:16
- - Zingeer   Mam pytanie dotyczące tego zdjęcia od Militara. ...   09.02.2007 - 23:57
- - LightRevan   Coś widać na tym zdjęciu. Nie wiem czy to norm...   10.02.2007 - 00:16
|- - Militar   CYTAT(LightRevan @ 10.02.2007 - 01:1...   10.02.2007 - 00:20
|- - LightRevan   CYTAT(Militar @ 10.02.2007 - 00:20) ...   10.02.2007 - 14:52
- - Karakan   CYTAT(Militar @ 10.02.2007 - 00:20) ...   10.02.2007 - 13:27
- - Militar   co to są te 'orbsy' ? dla mnie te kulki t...   10.02.2007 - 13:33
- - Karakan   http://nautilus.org.pl/subcategory.php?subcategori...   10.02.2007 - 13:40
|- - Militar   CYTAT(Karakan @ 10.02.2007 - 14:40) ...   10.02.2007 - 13:53
- - Noble   ja obstawiam wlasnie tą wersje :) to co widzimy n...   10.02.2007 - 14:57
|- - Militar   CYTAT(Noble @ 10.02.2007 - 15:57) ja...   10.02.2007 - 15:11
|- - Raziel   CYTAT(Militar @ 10.02.2007 - 15:11) ...   17.02.2007 - 20:43
- - Aslan   Militar widzisz to i w okularach i bez? Pytam się...   17.02.2007 - 21:47
- - Militar   CYTAT(Aslan @ 17.02.2007 - 22:47) Mi...   17.02.2007 - 21:52
5 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic