Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Dlaczego tak sie dzieje ?
Pshemo
post 21.02.2007 - 17:46
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 9
Dołączył: 11.01.2007
Nr użytkownika: 383




Czemu jak wychodze z ciała to czasem mi coś sie nie zgadza z rzeczywistością? np. w pokoju miałem 2 telewizory albo kolezanka była w moim domu ;/ to nie pasuje. a tak wogóle udało mi sie zrobić w ciagu jednej nocy 3 razy OOBE!!!!!!! boskie! mówie serio nie jestem małym zasmarkanym małolatem co wymysla bajki :p Pozdrawiam!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Ketrab
post 21.02.2007 - 19:19
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Takie rzeczy jak telewizor czy inne rzeczy materialne moga to być myślokstałty czy jakoś tam,przypomnij sobie czy nie miałes kiedyś tego telewizora w tym miejscu,naprawde nasz mózg jest "wielki" i zapamiętuje nawet takie pierdoły które w naszej podśwaidomosci wychodzą na "powierzchnie"(poprawcie jak się myle)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic