|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
DJ_Maciuś To jest dziwne!? Pomóżcie! 21.02.2007 - 11:07 paciorek A skąd wiesz, ze dostajesz zeza? Masz lustro prze... 21.02.2007 - 12:43 kathan CYTAT(DJ_Maciuś @ 21.02.2007 - 11:0... 21.02.2007 - 15:18 VegOo. Jak u okulisty badania wzroku wychodzą Ci pozytyw... 21.02.2007 - 16:48 Aslan Czy oby na pewno to jest złe? Ja też odnoszę wr... 21.02.2007 - 16:53 ketrab Zrób zeza przy otwartych oczach a potem przy zam... 21.02.2007 - 19:02 VegOo. Ja niestety nie mam tak ze gdy zrobie zeza to wibr... 22.02.2007 - 02:32 zaku Ja proponuję czekać. Nic nie robić. Ja nosze ok... 22.02.2007 - 09:59 DJ_Maciuś W przeróżnych poradach było napisane że trzeba... 22.02.2007 - 14:39 Hubert:) Ej to może dziwnie brzmieć, ale jak robie zeza t... 22.02.2007 - 15:34 Lukasz Ja mysle ze to jest sprawa sugestii, przycztales g... 22.02.2007 - 15:38 VegOo. CYTAT(VegOo. @ 22.02.2007 - 02:32) J... 22.02.2007 - 17:29 Kazarossi Zauważ że zaraz po przebudzeniu się ze snu tez ... 22.02.2007 - 18:29 Aslan Nie ma się czym martwić ot co. Zez jest naturaln... 22.02.2007 - 18:51 Pyrokar1990 Hmm, ja nie odczuwam zeza przy oobe, ani nigdzie w... 22.02.2007 - 19:52 Aslan Oddzielny temat założony..."^^" 22.02.2007 - 20:13 Hubert:) Lukasz to nie jest sprawa sugestii bo nigdzie nie ... 22.02.2007 - 21:41 Pyrokar1990 Temat moze smieszny, ale nie blahy. Chyba nikt nie... 23.02.2007 - 12:23 OOOOOOO CYTAT(DJ_Maciuś @ 21.02.2007 - 11:0... 05.01.2008 - 13:04
| |||||||||||||||||||||||