|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Artur_flyer Bliżej Siebie 22.12.2007 - 22:03 damiano Miło się słuchało Arti ! Danke :) Mam nadz... 22.12.2007 - 22:12 Cinka A ja nie mam mikrofonu. :(
Ale jak ktoś chce mo... 22.12.2007 - 22:32 Artur_flyer Niezły sposób Cinuś hehe:)
Ja chciałem jeszcz... 22.12.2007 - 22:35 Cinka Arti! Nagranie jest świetne. :) Najlepsze by�... 22.12.2007 - 22:45 Noobek007 A jak się nagrałeś? To znaczy jakim programem c... 22.12.2007 - 23:21![]() Artur_flyer CYTAT(Noobek007 @ 22.12.2007 - 23:21... 23.12.2007 - 09:49 MUKA hehe fajny ciekawy pomysł:) jutro tez coś zmontu... 23.12.2007 - 00:37 Marcin181 jeżeli pozwolicie to ja wam coś zaśpiewam...:) 23.12.2007 - 16:32 Cinka Taaak! Zaśpiewaj! xD A umiesz? ;D 23.12.2007 - 16:35 Marcin181 NIE............... bo jestem najgorszy w tym co ro... 23.12.2007 - 17:24![]() starr Fajny temat, wrzuccie cos od siebie.Teraz macie pa... 23.12.2007 - 23:50 Elanor A ja to sobie sciagne na mp3,bo teraz nie mam jak ... 24.12.2007 - 00:37 Angello Ciekawy pomysł Artur. :)
Aż łezka się w oku za... 24.12.2007 - 21:15 Marcin181 starr napisze tylko jedno powinieneś pracować w ... 24.12.2007 - 23:08![]() Artur_flyer CYTAT(Marcin181 @ 24.12.2007 - 23:08... 24.12.2007 - 23:17![]() starr Dzieki, nie sadzilem , ze tak pozytywnie mnie odbi... 24.12.2007 - 23:23 szopen93 super, zaraz też coś wam wyśle :)
A wypiłem t... 24.12.2007 - 23:44 grzee starr, boski głoś :D
pokłony ;) 25.12.2007 - 00:24
| |||||||||||||||||||||||