Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> To jest dziwne!? Pomóżcie!, Pomóżcie!!
DJ_Maciuś
post 21.02.2007 - 11:07
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 21.02.2007
Nr użytkownika: 609




Słuchajcie mam pewien problem. Mam normalny wzrok (nie mam zeza itd.). Od pewnego czasu medytuję i próbuję wejść w OOBE. Gdy zamykam oczy i wpatruję się w ciemność to gdy otwieram oczy to robi mi się ZEZ. Oczy mi zezują gdy się wpatruję w ciemność. Też tak macie? Jak mogę to wyeliminować? To mi bardzo utrudnia wejście w OOBE. Pomóżcie!!!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Hubert:)
post 22.02.2007 - 21:41
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 66
Dołączył: 19.11.2006
Skąd: Zakopane
Nr użytkownika: 231




Lukasz to nie jest sprawa sugestii bo nigdzie nie czytałem o "pomagającym zezie" <lol2> to wynikło samo z siebie. Jak robie zeza, albo wydaje mi sie że go robie to lepiej wchodze w trans itd... wszystko dzieje sie szybciej :)

P.S. to jest naprawde dziwne, nawet dziwnie brzmi... problemy zeza :D Pozdrawiam :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- DJ_Maciuś   To jest dziwne!? Pomóżcie!   21.02.2007 - 11:07
- - paciorek   A skąd wiesz, ze dostajesz zeza? Masz lustro prze...   21.02.2007 - 12:43
- - kathan   CYTAT(DJ_Maciuś @ 21.02.2007 - 11:0...   21.02.2007 - 15:18
- - VegOo.   Jak u okulisty badania wzroku wychodzą Ci pozytyw...   21.02.2007 - 16:48
- - Aslan   Czy oby na pewno to jest złe? Ja też odnoszę wr...   21.02.2007 - 16:53
- - ketrab   Zrób zeza przy otwartych oczach a potem przy zam...   21.02.2007 - 19:02
- - VegOo.   Ja niestety nie mam tak ze gdy zrobie zeza to wibr...   22.02.2007 - 02:32
- - zaku   Ja proponuję czekać. Nic nie robić. Ja nosze ok...   22.02.2007 - 09:59
- - DJ_Maciuś   W przeróżnych poradach było napisane że trzeba...   22.02.2007 - 14:39
- - kathan   CYTAT(DJ_Maciuś @ 22.02.2007 - 14:3...   22.02.2007 - 14:55
- - Hubert:)   Ej to może dziwnie brzmieć, ale jak robie zeza t...   22.02.2007 - 15:34
- - Lukasz   Ja mysle ze to jest sprawa sugestii, przycztales g...   22.02.2007 - 15:38
- - VegOo.   CYTAT(VegOo. @ 22.02.2007 - 02:32) J...   22.02.2007 - 17:29
- - Kazarossi   Zauważ że zaraz po przebudzeniu się ze snu tez ...   22.02.2007 - 18:29
- - Aslan   Nie ma się czym martwić ot co. Zez jest naturaln...   22.02.2007 - 18:51
- - Pyrokar1990   Hmm, ja nie odczuwam zeza przy oobe, ani nigdzie w...   22.02.2007 - 19:52
- - Aslan   Oddzielny temat założony..."^^"   22.02.2007 - 20:13
- - Pyrokar1990   Temat moze smieszny, ale nie blahy. Chyba nikt nie...   23.02.2007 - 12:23
- - OOOOOOO   CYTAT(DJ_Maciuś @ 21.02.2007 - 11:0...   05.01.2008 - 13:04


Go to the top of the page
Start new topic