Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nie Wychodzi
someguy19
post 30.12.2007 - 10:15
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 28
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2822




z góry przepraszam za ten temat..
No więc coś chyba robie nie tak jak trzeba..kilka dni temu wstałem o godzinie 5 ..przebudzałem się do 6..położyłem się w odwrotnej pozycji niż zwykle..i jeszcze na plecam(pozycja przy której najtrudniej mi zasnąć)..i tak leże chyba ponad 1.5 godziny i nic..żadnego paraliżu..
ostatniej zaś nocy wstałem o podobnej godzinie (5.00)..lecz przebudzałem się ok 8 min..i też położyłem się na plecach w odwrotnej pozycji..i efekt był taki sam..leżałem ponad godzinę i poddałem się..przewróciłem się na bok i zasnąłem..

Co jest nie tak..może nie potrafie się relaksować..nie dostrzegam tej ciemności za powiekami..może ktos coś doradzi..please..
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 30.12.2007 - 10:24
Post #2


Guests








Bo masz oczekiwania, czekasz nie wiadomo na co.

Powiedz sobie, że Ty to potrafisz.

Tak dzisiejszej nocy wyjdę, przecież to umiem

Uwierz mi , to jest normalny stan.


Gdy kładziesz się spać wieczorem to zastanawiasz się nad tym jak zasnąć?
Nie, bo to normalka.

Free you mind, oczyść swój umysł.:)

cholercia, nie wiem już jak to wytłumaczyć
Nie podniecaj się, po prostu wiedz, że Ci się uda i oczyść umysł.

Nie chciej tego. Ty masz wiedzieć, że to potrafisz.
Absolutna pewność, zero wątpliwości.

PS.>
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

— Mahatma Gandhi
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic