Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> wibracje.............
Kapcio
post 05.12.2006 - 19:13
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 15.10.2006
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 161




Wczoraj gdy kładłem sie spac po raz pierwszy osiągnąłem WIBRACJE całęgo ciała. Z początku sie przestraszyłem i na "siłe" otwożyłem oczy. Z 5 min snów sie położyłem i przyjąłem normalną pozycje w której śpie czyli na boku; znowu się zaczęły i już się ich nie bałem :) ale za kilkadziesiąt sekund się skonczyły :( Powiem wam tyle ze jest to zaaaaaaaaajefajne uczucie te wibracje :) :) :) czujesz jak przec ciebie przechodzi energia. Nie do opisania...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
OOOOOOO
post 30.12.2007 - 15:01
Post #2


Guests








CYTAT(Kapcio @ 05.12.2006 - 19:13) *
Wczoraj gdy kładłem sie spac po raz pierwszy osiągnąłem WIBRACJE całęgo ciała. Z początku sie przestraszyłem i na "siłe" otwożyłem oczy. Z 5 min snów sie położyłem i przyjąłem normalną pozycje w której śpie czyli na boku; znowu się zaczęły i już się ich nie bałem :) ale za kilkadziesiąt sekund się skonczyły :( Powiem wam tyle ze jest to zaaaaaaaaajefajne uczucie te wibracje :) :) :) czujesz jak przec ciebie przechodzi energia. Nie do opisania...

Lecę se od końca czytając poszczególne tematy i wypowiadając się a tu już trzeci z kolei o wibracjach! A strona dopiero 41! Proponuje wszystkie tematy o WIBRACJACH skleić do kupy. W innym wypadku nic tylko chaos będzie syfił i górował. A FORUM jest zayebist i nie zasługuje na śmietnikowanie! Nowy temat o wibracjach doklejać do głównego wibrującego wątku i tyle, oraz pilnować młodych, tudzież starych, znużonych userów i samego siebie, by śmietnika nie robić. Myślę, że znalazłoby się wielu chętnych do pomocy wolontariuszy-uczciwców co by się tym zajęli. Tak moja sugestia.
Posklejać TEMATY przyciągające się i wypierniczyć posty-spamy! A post-ćpunów nic nie wnoszących na FORUM banować srogo, tudzież stworzyć otwarty SPAM-RING, gdzie by se rzygali po sobie!
To nie jest forumowisko-śmietnisko tylko święty adres OOBE.PL ,a ludzisk będzie przybywać, czy to się komuś podoba, czy nie bo taki jest CEL!
Kto chętny do wolontariatu niech się zgłasza do Admina. Ja póki co naiwaniam odpowiedzi do tematów, ściśle trzymając się zagadnień i nie zbaczając z obranego kursu. Jednak gdy skończę mogę pomóc pilnować porządku i yebać banami post-ćpunów nic nie wnoszących do zacnego FORUM prócz chaosu i prób papąwania swojego chorego ezo-ego!!! No problem!
OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
+Quote Post

Posty w temacie
- Kapcio   wibracje.............   05.12.2006 - 19:13
- - Hunter   NO to Gratulacjie!!!;-)   05.12.2006 - 20:43
- - Karakan   Tak, pierwsze wibracje zapamiętasz na bardzo dłu...   05.12.2006 - 21:14
|- - Zbyszek   Zbierajac energie pare razy sie o malo nie zapali...   07.12.2006 - 14:33
- - SadaM   Ja mam pytanie odnośnie tego kiedy przychodzą ow...   05.12.2006 - 22:16
- - Lukasz   mi wibracje pjawiaja sie po krotkich snach (utrata...   05.12.2006 - 22:27
- - pieczywo   CYTATwtedy kiedy po prostu leżemy i próbujemy ni...   06.12.2006 - 20:54
- - SadaM   Aha, no to powiedz mi jeszcze pieczywo, po jakim m...   06.12.2006 - 21:52
- - Discoverer   CYTAT(SadaM @ 05.12.2006 - 23:16) Ja...   06.12.2006 - 23:05
- - Merfiuso   Chciałbym opisać swoje wibracje. Jak byłem m...   09.12.2006 - 12:06
- - Błażej   Yo Sadam co to za metoda (4+1) ?? opisz ja dziek...   10.12.2006 - 23:12
- - Raziel   Błażej no co ty nie znasz jej jeszcze??? ...   11.12.2006 - 00:17
- - SadaM   Dodam tylko, że chodzi o to, żeby rozbudzić umy...   11.12.2006 - 17:35
- - Błażej   aha:D znam ja ale nie znalem tej nazwy xD Pozdro 4...   11.12.2006 - 21:51
- - pieczywo   SadaM: na wibracje czekam ok. godziny, nieraz kroc...   13.12.2006 - 13:28
- - SadaM   pieczywo, jeszcze zapytam się: Ile ćwiczyłeś z...   13.12.2006 - 13:40
- - pieczywo   pierwsze swiadome... po dwoch tygodniach cwiczen, ...   13.12.2006 - 14:11
- - BiSkitZ   Nie wiedzialem ze cos takiego istnieje.Nie wiem cz...   15.12.2006 - 17:18
- - OOOOOOO   CYTAT(Kapcio @ 05.12.2006 - 19:13) W...   30.12.2007 - 15:01


Go to the top of the page
Start new topic