Witam.
Dopiero od wczoraj dowiedziałem sie, że coś takiego jak oobe jest i od razu się tym zafascynowałem.
Chciałbym bardzo nauczyć się wchodzić ( czy jak to nazwać ) w stan oobe.
Moim największym ułatwieniem jest to, że nie mam żadnych lęków jak narazie z tym, że chciałbym opuścić ciało, czuję tylko chęc wyjścia i to jak najszybciej, po prostu chce wiedzieć jak to jest !
Czytałem wiele sposobów wejścia w stan oobe i jak będę miał czas to wyprobuje kilka ale itak proszę o pomoc od osób które już w pełni umieją wejść w stan oobe.
Mój kontakt to:
gg: 3612051
Email:
[email protected]