Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zielono Mi Czyli Jestem Nowy, tak jak w temacie :)
patrykos
post 30.12.2007 - 17:37
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 10
Dołączył: 30.12.2007
Nr użytkownika: 3056




Witam.
Dopiero od wczoraj dowiedziałem sie, że coś takiego jak oobe jest i od razu się tym zafascynowałem.
Chciałbym bardzo nauczyć się wchodzić ( czy jak to nazwać ) w stan oobe.
Moim największym ułatwieniem jest to, że nie mam żadnych lęków jak narazie z tym, że chciałbym opuścić ciało, czuję tylko chęc wyjścia i to jak najszybciej, po prostu chce wiedzieć jak to jest !
Czytałem wiele sposobów wejścia w stan oobe i jak będę miał czas to wyprobuje kilka ale itak proszę o pomoc od osób które już w pełni umieją wejść w stan oobe.
Mój kontakt to:
gg: 3612051
Email: [email protected]
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 30.12.2007 - 17:59
Post #2


Guests








Tutaj znajdziesz wszystko, 96 pytań i odpowiedzi na temat oobe:)

http://obemaniak.pl/index2.php?id=faq
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic