Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> OOBE
wysoczanin
post 01.12.2006 - 13:18
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




Elo mam pytanie do was;] Mianowicie kumpel mi odradza wogole wychodzic z ciala bo mowi ze pozniej sie widzie(tzn on mowie ze widzie) rozne pajaki, weze i inne zwierzeta lub potwroki albo slyszy sie glosy w trakcie dnia albo w nocy gdy spisz:/ Jest to mozliwe?? Bo przegladajac forum i inne stronki nigdzie sie z taka opinia nie spotkalem.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
OOOOOOO
post 30.12.2007 - 18:11
Post #2


Guests








CYTAT(wysoczanin @ 01.12.2006 - 13:18) *
Elo mam pytanie do was;] Mianowicie kumpel mi odradza wogole wychodzic z ciala bo mowi ze pozniej sie widzie(tzn on mowie ze widzie) rozne pajaki, weze i inne zwierzeta lub potwroki albo slyszy sie glosy w trakcie dnia albo w nocy gdy spisz:/ Jest to mozliwe?? Bo przegladajac forum i inne stronki nigdzie sie z taka opinia nie spotkalem.

NIE,
Nie widzi się pająków, poczwarków, larw, smoków nawet po kilku latach intensywnego ćwiczenia OBE. No chyba że przy okazji nadużywa się alkoholu, lub narkotyków i staczasz swój stan świadomości do stanu delirium-tremens. Głosy we śnie w którym masz świadomość, a jakże i to bardzo często, ale to już inna sprawa, gdyż wówczas jesteś w innym stanie świadomości i jest to najbardziej zrozumiałe, ba! przez oneironautów pożądane. Jednak będąc w ciele, czyli przy zmysłach fizycznych jesteś całym sobą w realu i nie masz halun.
OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic