Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Podróż w czasie, Prawda czy fałsz ?
LightRevan
post 19.01.2007 - 12:27
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 79
Dołączył: 15.11.2006
Skąd: Polska, Legionowo
Nr użytkownika: 227




Czy ktoś z was doświadczył podróży w czasie podczas OOBE ?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
OOOOOOO
post 30.12.2007 - 19:52
Post #2


Guests








CYTAT(LightRevan @ 19.01.2007 - 12:27) *
Czy ktoś z was doświadczył podróży w czasie podczas OOBE ?

Wolałbym byś bardziej sprecyzował pytanie. Czy masz na myśli podróż do tzw. fizycznej przyszłości? Jednej z alternatyw tzw. jurta ściśle sprzęgniętego z teraz doświadczanego przez kogo? Zbiorową Ludzkość, czy jaźń tego który zadaje to pytanie? Czy jaźń tego kto będzie udzielał na nie odpowiedzi? Widzisz czas, tak naprawdę nie istniej. Brzmi to idiotycznie, ale naprawdę tak jest. Zadałeś bardzo trudne pytanie. Mama na nie udzielić odpowiedzi jezykiem ściśle związanym z czasem i przestrzenią i ubrać w słowa ZJAWISKO, które nie dotyka ani czasu, ani przestrzeni. Przecież wyjdę na idiotę, choćbym nie wiem jak dwoił się i troił. To co nazywamy przyszłością jest niczym innym jak kreacją jutra ściśle związaną z aktualnymi wpływami płynącymi od każdego, świadomego organizmu, zawieszonego w teraz, na tą chwilę. Nie zrozumiałem? To powiem tak: swoją przyszłość, czyli ściśle moją i tylko moją, która jest nierozerwalnie sprzęgnięta z moim subiektywnym teraz znam i ją zachowam dla siebie. Fajnie by było jakby taki oto cuś ci w głowie rozjaśniło:

Nie ma przeszłości, jest Pamięć
Nie ma teraźniejszości, jest Obecność
Nie ma przyszłości, jest Kreacja

Odp: TAK, doświadczyłem podróży w czasie.

OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
+Quote Post

Posty w temacie
- LightRevan   Podróż w czasie   19.01.2007 - 12:27
- - SadaM   Ja doświadczyłem, jednak nie w oobe tylko w ld. ...   19.01.2007 - 15:03
- - Noble   zupelnie jak w efekcie motyla :)   19.01.2007 - 17:03
- - SadaM   No też właśnie myślę, że to właśnie przez ...   19.01.2007 - 21:37
|- - SORROW   CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 21:37) No...   20.01.2007 - 23:34
- - pieczywo   ostatnio bardzo zainteresowałem sie podróżami w...   19.01.2007 - 22:07
|- - Militar   a jesli następnym prezydentem USA nie bedzie Hill...   19.01.2007 - 22:15
- - Kazarossi   może coś więcej dowiedzmy sie o częstotliwośc...   20.01.2007 - 00:04
- - Discoverer   To ciekawe przecież będąc tam przez trzy lata p...   21.01.2007 - 14:18
- - SORROW   Czy to może być aż tak skomplikowane ...? Czło...   21.01.2007 - 21:15
- - Lukasz   Powiem tak: Kiedys palili na stosie osoby ktorzy p...   22.01.2007 - 01:47
- - Discoverer   CYTAT(SadaM @ 19.01.2007 - 16:03) Ja...   23.01.2007 - 14:25
- - pieczywo   właśnie mi się to nasunelo na mysl tuz zanim pr...   23.01.2007 - 19:40
- - Noble   Discoverer skad wynalazles ten artykuł OOBE ...   23.01.2007 - 21:11
- - paciorek   Sadam kojarzę ten przypadek, opowiadałeś mi o n...   23.01.2007 - 22:23
- - Discoverer   Artykuł pochodzi z portalu PEA przygotowany zosta...   24.01.2007 - 14:12
- - OOOOOOO   CYTAT(LightRevan @ 19.01.2007 - 12:2...   30.12.2007 - 19:52
- - LightRevan   CYTAT(OOOOOOO @ 30.12.2007 - 19:52) ...   26.01.2008 - 12:14
- - luchessi   Słyszałem tylko o kilku ludziach którzy umieli ...   26.01.2008 - 19:09
- - LightRevan   CYTAT(luchessi @ 26.01.2008 - 19:09)...   26.01.2008 - 20:33
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic