CYTAT(LightRevan @ 19.01.2007 - 12:27)

Czy ktoś z was doświadczył podróży w czasie podczas OOBE ?
Wolałbym byś bardziej sprecyzował pytanie. Czy masz na myśli podróż do tzw. fizycznej przyszłości? Jednej z alternatyw tzw. jurta ściśle sprzęgniętego z teraz doświadczanego przez kogo? Zbiorową Ludzkość, czy jaźń tego który zadaje to pytanie? Czy jaźń tego kto będzie udzielał na nie odpowiedzi? Widzisz czas, tak naprawdę nie istniej. Brzmi to idiotycznie, ale naprawdę tak jest. Zadałeś bardzo trudne pytanie. Mama na nie udzielić odpowiedzi jezykiem ściśle związanym z czasem i przestrzenią i ubrać w słowa ZJAWISKO, które nie dotyka ani czasu, ani przestrzeni. Przecież wyjdę na idiotę, choćbym nie wiem jak dwoił się i troił. To co nazywamy przyszłością jest niczym innym jak kreacją jutra ściśle związaną z aktualnymi wpływami płynącymi od każdego, świadomego organizmu, zawieszonego w teraz, na tą chwilę. Nie zrozumiałem? To powiem tak: swoją przyszłość, czyli ściśle moją i tylko moją, która jest nierozerwalnie sprzęgnięta z moim subiektywnym teraz znam i ją zachowam dla siebie. Fajnie by było jakby taki oto cuś ci w głowie rozjaśniło:
Nie ma przeszłości, jest Pamięć
Nie ma teraźniejszości, jest Obecność
Nie ma przyszłości, jest Kreacja
Odp: TAK, doświadczyłem podróży w czasie.
OOOOOOO
http://www.obemaniak.pl