Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> jak NIE MIEC obe?
flyer
post 08.02.2007 - 07:29
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 62
Dołączył: 29.11.2006
Nr użytkownika: 248




mialem dzisiaj problem. nie chcialem miec dzisiaj obe bo chcialem sie wyspac ale to samo przychodzi. jak nie zwracam na to uwagi to zapadam w nieprzyjemny ld albo i tak wychodze.

jak zrobic zeby nie wyjsc z ciala kiedy jest sie w stanie blisko wyjscia?

dzisiaj jakas postac ze snu chciala mnie wyciagac z ciala i dostalem wibracji. zapraszam do mojego bloga http://www.oobe.pl/park/blog/flyer/.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
OOOOOOO
post 30.12.2007 - 21:58
Post #2


Guests








CYTAT(flyer @ 08.02.2007 - 07:29) *
mialem dzisiaj problem. nie chcialem miec dzisiaj obe bo chcialem sie wyspac ale to samo przychodzi. jak nie zwracam na to uwagi to zapadam w nieprzyjemny ld albo i tak wychodze.

jak zrobic zeby nie wyjsc z ciala kiedy jest sie w stanie blisko wyjscia?

dzisiaj jakas postac ze snu chciala mnie wyciagac z ciala i dostalem wibracji. zapraszam do mojego bloga http://www.oobe.pl/park/blog/flyer/.

Hej,
Czy ja dobrze słyszę? Nie chcesz mieć OBE-owania?
Mówisz prawdę? Czy tylko ściemniasz? Nie chcesz mieć cud-stanu bo masz przesyt? Powiem ci: grzeszysz synu, grzeszysz. Dopiero gdy stracisz zaczniesz wyć do księżyca. To jest właśnie najcięższy z nowoczesnych grzechów: mieć i nie doceniać, że się ma. Niektórzy pracują nad uzyskaniem tego stanu latami, a ty chcesz go zbyć? Jak sobie życzysz. Zrób tak:
Powiedz sobie, ale tak głęboka, by całym tobą wstrząsnęło, że tej nocy koniec, urlop i regeneracja, że nie życzysz sobie tego doświadczać. Powiedz to całym sobą. Jeżeli będziesz naprawę tego chciał to tak się stanie. Dla pewności 30min przed snem walnij sobie melatoninę 5mg, tudzież nawal się browarem, udaj się w kimę w inne pomieszczenie niż w którym OBE-owałeś, a jeszcze lepiej przywołaj z pamięci stan siebie przed tym jak nie zajmowałeś się OBE Nautyką. Ubierałeś się charakterystycznie? robiłeś coś specyficznego? oddawałeś się jakiejś codziennej wówczas rutynie? Wróć do tego. Przywalaj w sobie siebie tego przed OBE-treningiem. Nie powinno to nastarczać problemów. Tylko się nie zdziw, że owa jaźń tak mocno zakotwiczy się w tobie, że uzyskasz efekt regresu i znów będziesz musiał walczyć o fazę z językiem na brodzie.
OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic