Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> jak NIE MIEC obe?
flyer
post 08.02.2007 - 07:29
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 62
Dołączył: 29.11.2006
Nr użytkownika: 248




mialem dzisiaj problem. nie chcialem miec dzisiaj obe bo chcialem sie wyspac ale to samo przychodzi. jak nie zwracam na to uwagi to zapadam w nieprzyjemny ld albo i tak wychodze.

jak zrobic zeby nie wyjsc z ciala kiedy jest sie w stanie blisko wyjscia?

dzisiaj jakas postac ze snu chciala mnie wyciagac z ciala i dostalem wibracji. zapraszam do mojego bloga http://www.oobe.pl/park/blog/flyer/.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
grzee
post 30.12.2007 - 22:02
Post #2

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




nie no takie rzeczy to ja pierwszy raz słyszę :D
ale faktycznie, gdy pierwszy raz podjęłam próbę to już nie ma że boli, gdy zasypiam za każdym razem drętwieje mi ciało i z trudem usypiam świadomość ;/ no cóż. kwestia przyzwyczajenia ;P
albo jak zapobiec oobe? a tego to ja nie wiem;P narazie martwię się tym jak być w stanie oobe a nie jak w nim nie być ^^;
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic