|
Czasami gdy o czymś myślę ( jeżeli bardzo o tym myślę) np. o jakimś zdarzeniu to wywołuje to, że moje ciało się poruszą bez mojej zgody ;p Np. gdy kiedyś myślałem, że spadam ze schodów to ręce zaczęły mi sie ruszać po to bym się zatrzymałam schodach lecz ja wcale na nich nie byłem ;p Kiedyś też zacząłem myśleć o jakieś rzeczy ( już nie pamiętam co to było ) i coś mnie zaczęło atakować to broniłem się rękoma i w rzeczywistości też ruszałem rękoma ;p Nie wiem czy to normalne czy nie ale warto zapytać :) P.S Jak by ktoś pytał, to nie były sny po prostu działo się to jak czasami o czymś myślałem i tylko o tym ( tak jakby wpadłbym w trans )
|