Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> jak NIE MIEC obe?
flyer
post 08.02.2007 - 07:29
Post #1

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 62
Dołączył: 29.11.2006
Nr użytkownika: 248




mialem dzisiaj problem. nie chcialem miec dzisiaj obe bo chcialem sie wyspac ale to samo przychodzi. jak nie zwracam na to uwagi to zapadam w nieprzyjemny ld albo i tak wychodze.

jak zrobic zeby nie wyjsc z ciala kiedy jest sie w stanie blisko wyjscia?

dzisiaj jakas postac ze snu chciala mnie wyciagac z ciala i dostalem wibracji. zapraszam do mojego bloga http://www.oobe.pl/park/blog/flyer/.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dusza
post 31.12.2007 - 11:44
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 229
Dołączył: 02.09.2007
Nr użytkownika: 1974




Ja mam prosty sposob. Nauczylem moje cialo , ze wychodze tylko na plecach. Zasypiam zawsze na boku lewym albo prawym. Jak chce wyjsc to budze sie kolo 5-6 nad ranem , klade na plecy , kilka minut i odlatuje. Jak chce sobie pospac to na bok i zasypiam :)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic