|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
kubii Checi... 01.01.2008 - 20:34 Artur_flyer Nie wierz.
Wiedz
Cytat z Matrixa:)
... 01.01.2008 - 20:38![]() kubii czyli udawalo ci sie bo wiesz ja pesymista jestem ... 01.01.2008 - 20:39 Angello CYTAT(kubii @ 01.01.2008 - 20:34) Cz... 01.01.2008 - 20:39 grzee wiesz... ja też jestem pesymistką (która stara ... 01.01.2008 - 22:21 Aloha Surfer11 "Siedzisz to siedz,idziesz to idz.Przedewszys... 01.01.2008 - 22:30![]() kubii czyli sadzicie ze sie uda ;P 02.01.2008 - 21:21 grzee no jak nie jak tak! ;) 02.01.2008 - 21:28 damiano Pocieszę Cie. Też jestem raczej pesymistą ,choc... 02.01.2008 - 21:38 Morfeusz Ja wlasnie mam problem z tym, od kiedy wierze (cow... 02.01.2008 - 22:52 wlosi wszyscy rzucaja takimi ladnymi cytatami, a co ja n... 02.01.2008 - 23:07 OOOOOOO CYTAT(kubii @ 01.01.2008 - 20:34) cz... 03.01.2008 - 13:41 Kajetanmalyevil Miales jusz jakies wibracje,hipnagogi ? 03.01.2008 - 15:42![]() kubii niee 03.01.2008 - 19:16 MadLuki Wszystko, czego chcesz, bez względu na to czy mas... 03.01.2008 - 19:43
| |||||||||||||||||||||||