Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Checi...
kubii
post 01.01.2008 - 20:34
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 18
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 3020




czy sadzicie zeby osagnac obe lub ld trzeba gleboko w to wierzyc (nie chodzi mi o zjawisko). Czy ktos kto jest pesymista moze miec ld/oobe?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
wlosi
post 02.01.2008 - 23:07
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2518




wszyscy rzucaja takimi ladnymi cytatami, a co ja na to?

K*urwa, przestan chrzanic tylko to zrob! :D

Umiesz to od zawsze, robisz to co noc jak zamykasz oczy, ZAWSZE TO ROBILES I BEDZIESZ ROBIL, musisz sobie to tylko USWIADOMIC




wierze w Ciebie
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic