Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Checi...
kubii
post 01.01.2008 - 20:34
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 18
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 3020




czy sadzicie zeby osagnac obe lub ld trzeba gleboko w to wierzyc (nie chodzi mi o zjawisko). Czy ktos kto jest pesymista moze miec ld/oobe?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
OOOOOOO
post 03.01.2008 - 13:41
Post #2


Guests








CYTAT(kubii @ 01.01.2008 - 20:34) *
czy sadzicie zeby osagnac obe lub ld trzeba gleboko w to wierzyc (nie chodzi mi o zjawisko). Czy ktos kto jest pesymista moze miec ld/oobe?

TAK,
Na początku nie masz innego wyjścia jak głęboko w to uwierzyć. Póki nie masz doświadczeń w tym względzie, dobrze by było byś podjarał się na maksa zawierzając innym i ufając im na słowo, że takie coś jak OBE/LD istnieje. Ja tak uczyniłem zawierzając R.Monroe, a powiem ci, że nie jestem urodzonym optymistą i mam wrodzoną nieufność. Teraz mając już jakieś doświadczenia, przeżycia, które na własnej skórze zaznałem w Poza, może i stałem się nawet niepoprawnym z uśmiechniętą gębą optymistą, ale to OBE/LD mnie odmieniło nic innego.
Dla nowicjusza kolejność jest taka: uwierzyć starszym na słowo z lekką dozą nieufności, poczym wyleść z ciała i wszystko sprawdzić, czy oby nie blefowali…
OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic